Browsing Archive Shkurt, 2016
0
Njoftim për vend të lirë pune, Nr 3
0

______________________________ _____________________________________                                                 REPUBLIKA E SHQIPËRISË ...

0
Njoftim për vend të lirë pune nr 2
0

_______________________________ _____________________________________                                                REPUBLIKA E SHQIPËRISË ...

0
Mirënjohje për kampionin e Europës në Kikboks, mirditorin KRISTIAN PRENGA dhe legjenden e Boksit ISMAIL KETA
0

Kliko per te pare kroniken nga TV-Report. Qindra qytetarë të Mirditës, nga të gjitha moshat kanë tejmbushur sot sallën e Qendrës Kulturore të Mirditës, për ...

0
Akademi përkujtimore me rastin e 70 vjetorit të rënies së mësuesit të Popullit, Ndrecë Ndue Gjoka
0

Me rastin e 70 vjetorit të rënies së Mësuesit të Popullit Ndrecë Ndue Gjoka, një nga figurat më të ndritura në historinë e arsimit shqiptar, mësuesit unikal në ...

0
Nisin aktivitetet për 70 vjetorin e Ndrecë Ndue Gjokës
0

-Ditë kulturore në Fanë, vendlindjen e Mësuesit të Popullit- Nën organizimin e Bashkisë Mirditë, kanë nisur sot veprimtaritë me rastin e 70 vjetorit të rënies ...

0
Përfundon faza e dytë përzgjedhëse  për stemën e bashkisë Mirditë.
0

Pas fazës së parë për stilizimin e stemës së re të bashkisë Mirditë, ku u paraqitën 14 të interesuar në këtë proces me  një procedurë të hapur, sot Komisioni ...

0
Njoftim per vend te lire pune. Nr 1.
0

__________________________________ ____________________________                                              REPUBLIKA E SHQIPËRISË                           ...

0
Paketa fiskale, dëgjesë publike për të marrë mendime dhe sygjerime para aktit final të miratimit të saj.
0

Për të pasur një perceptim sa më të qartë për sa i përket procesit të miratimit të Paketës Fiskale, e cila do të j etë kyç për një zhvillim të qëndrueshëm dhe ...

0
Konkurim i hapur  për stemën e Bashkisë Mirditë.
0

Para nje komisioni të vëmendshëm dhe elitar, te shpallur me urdhër të kryebashkiakut Ndrec Dedaj, në një takim të hapur për publikun, te interesuarit për ...

0
Fillon mbjellja e 1500 fidanëve të akacies në afërsi të Repsit. Të pranishëm Zv/Kryeministri Niko Peleshi dhe ministri Lefter Koka.
0

  Lugina e Fanit në Mirditë sëshpejti do të ridimensionohet përsa i përket përmbajtjes së pyllëzimit në faqet e maleve të saj. Situata e rëndë që ...

BASHKIA
Logo