Browsing Archive Tetor, 2017
0
Projektet e listuara në planin e veprimit gjatë fazës së dytë për përgatitjen e PPV-së
0

Më poshtë gjenden të listuara projektet e planit të veprimit të përgatitura gjatë fazës së dytë të Planit të Përgjithshëm Vendor të Bashkisë Mirditë, nga ...

0
Ministrja Nikolla dhe Kryebashkiaku Dedaj përurojnë gjimnazin e rikonstruktuar të Rrëshenit
0

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, znj. Lindita Nikolla dhe Kryetari i Bashkisë Mirditë z.Ndrec Dedaj kanë përuruar shkollën e mesme të rikonstruktuar të ...

0
73-vjet nga Çlirimi i Mirditës, nderohen dëshmorët
0

Është përkujtuar sot 73-vjetori i çlirimit të Mirditës në qytetin e Rrëshenit. Në Memorialin e Dëshmorëve të Mirditës janë vënë lule dhe është zhvilluar ...

0
Faza e dytë për Planin e Përgjithshëm Vendor, mbahet dëgjesa publike
0

  Është mbajtur ditën e sotme dëgjesa publike në kuadër të “Fazës së dytë për përgatitjen e Planit të Përgjithshëm Vendor” në ambjentet e Pallatit të ...

0
Ftesë për dëgjesë publike, faza e dytë për përgatitjen e Planit të Përgjithshëm Vendor
0

Bashkia Mirditë, ju fton në 26 Tetor 2017, ora 11:00 në sallën e koncerteve tek Pallati i Kulturës për dëgjesë publike të gjithë qytetarët me qëllim informimin ...

0
A four-year plan focused on your future
0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque fermentum massa vel enim feugiat gravida. Phasellus velit risus, euismod a lacus et.

BASHKIA
Logo