Browsing Archive Nëntor, 2017
0
Zhvillohet mbledhja e Këshillit Bashkiak për muajin Nëntor
0

Këshilli i Bashkisë Mirditë ka zhvilluar ditën e sotme mbledhjen e radhës për muajin Nëntor, ku në rendin e ditës ishin paraqitur një sërë projekt-vendimesh, ...

0
Bashkia Mirditë, sukses në Panairin “Shqipëria punon tokën-Konsumo shqip”
0

Nën kujdesin e kryeministrit z. Edi Rama sot u çel për herë të parë panairi "SHQIPËRIA  PUNON  TOKËN", një agro-panair i përmasave kombëtare, duke nxjerrë në ...

0
Bashkia Mirditë, aktivitet masiv për Festat e Nëntorit
0

Bashkia Mirditë dhe Zyra Arsimore organizuan sot një manifestim të madh artistik dhe sportiv në sheshin “Abat Prend Doçi” në Rrëshen me rastin e festave të 28 ...

0
Thirrje për aplikime/ Trajnime: Fuqizimi i grave dhe të rinjve në Mirditë
0

Fondacioni për Zhvillimin e Mirditës po organizon trajnime për mënyrat e fuqizimit të grave dhe të rinjve në Mirditë. Trajnimet do të zhvillohen në kuadër të ...

0
Ftesë/ Inagurimi i Info-Kulla Mirdita
0

Bashkia Mirditë dhe  “Albania Austria Partnerschaft - Marianne Graf”, ju ftojnë me  datë 7 dhjetor 2017, ora 13:00 në përurimin e INFO-Kulla MIRDITA, e ngritur ...

0
“Mbrojtja lumore e unazës Rrëshen”/ Mblidhet Këshilli Bashkiak
0

Këshilli i Bashkisë Mirditë zhvilloi ditën e sotme mbledhjen jashtë radhe, kjo me kërkesë të Kryetarit të Bashkisë z. Ndrec Dedaj. Duke u nisur nga fakti se ...

0
Ambasadorja e BE-së, znj.Romana Vlahutin vizitë në Bashkinë Mirditë
0

Ambasadorja e Bashkimit Evropian në Shqipëri, znj.Romana Vlahutin ka zhvilluar një vizitë zyrtare ditën e sotme në Bashkinë Mirditë. Ajo u takua me Kryetarin e ...

0
Paketa fiskale 2018, mbahen dëgjesat publike në Bashkinë Mirditë
0

Drejtoria e Taksave dhe Tarifave Vendore ka zhvilluar dëgjesat publike në shtatë njësitë administrative të Bashkisë Mirditë. Përfaqësuesit e bizneseve dhe ...

0
Where our Students does Celebrate this Summer’s Victory?
0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque fermentum massa vel enim feugiat gravida. Phasellus velit risus, euismod a lacus et.

0
Classes that fit your busy life and leisure
0

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque fermentum massa vel enim feugiat gravida. Phasellus velit risus, euismod a lacus et.

BASHKIA
Logo