Category

Java e Europës në Mirditë

 • Publikuar më 11 Maj, 2021
 • 3

– Java e Europës në Mirditë Ndalesa e rradhës përmes autobusit simbolik “Java e Evropës 2021”, ishte Rrësheni, një veprimtari qarkulluese e BE në Shqipëri, nëpër qytete të ndryshme të vendit për t’u takuar me qytetarët dhe për të festuar këtë Javë me veprimtari të vecanta, debate, panaire, koncerte etj. Kryetari i bashkise z. Ndrec …

Lexo të plotë

Z. Ndrec Dedaj firmos marrëveshjen e grantit me Ambasadorin e Japonisë në Shqipëri

 • Publikuar më 12 Mars, 2021
 • 2

Më 12 mars, u zhvillua ceremonia e nënshkrimit të Grantit “Për Dhurimin e një Makine për Grumbullimin e Transportin e Mbetjeve Urbane dhe Kontenierë të Mbetjeve për Bashkinë Mirditë”. Marrëveshja e grantit u firmos nga Sh.T. Z. TAKADA Mitsuyuki Ambasador i Japonisë në Shqipëri, dhe Z. Ndrec DEDAJ Kryetar i Bashkisë Mirditë. Një makinë grumbullimi …

Lexo të plotë

Vijon puna për zhbllokimin e akseve rrugore nga dëbora

 • Publikuar më 13 Shkurt, 2021
 • 1

Shtabi i emergjencave ka vijuar punën deri në orë të vona për pastrimin e dëborës dhe hedhjen e kripës në akset rrugore Rrëshen-Bukmirë, Rrëshen-Urakë, në qytetin Rubik, Rrëshen dhe Kodër Rrëshen. Pavarësisht punës së kryer në zhbllokimin e këtyre akseve dhe jo vetëm, i kërkohet banorëve të kenë kujdes në qarkullimin me mjete, për shkak …

Lexo të plotë

Emergjencat: Raportimi për situatën e krijuar nga përmbytjet

 • Publikuar më 10 Janar, 2021
 • 16

  Në bazë të raportimeve të shtabit të emergjencave për sa i përket situatës së krijuar nga reshjet e shumta të shiut të rëna në të gjithë  territorin e Bashkisë Mirditë gjatë këtyre ditëve, bëhet me dije se ka pasur prurje të mëdha në lumenj e përrenjë dhe për pasojë ka rreshqitje toke në disa …

Lexo të plotë

108 vite nga ngritja e Flamurit tek Kisha e Rubikut!…

 • Publikuar më 03 Dhjetor, 2020
 • 21

Përmes nje ceremoniali ne kushte kufizuese të pjesëmarrjes për shkak të situatës pandemike, Bashkia Mirditë ne bashkepunim me Unionin Mirdita organizuan një veprimtari përkujtimore në nderim të 108 vjetorit të ngritjes së Flamurit tek Kisha e Rubikut. Padyshim është nga ngjarjet më të rëndësishme në historinë tonë kombëtare kur, pikërisht në Rubik, pas Vlorës ngrihet …

Lexo të plotë

Dita evropiane kundër trafikimit të qenieve njerëzore.

 • Publikuar më 26 Tetor, 2020
 • 22

Në kuadër të ditës Evropiane kundër trafikimit të qenieve njerëzore, bashkia Mirditë nëpërmjet përfaqësuesve të saj, dhe në bashkëpunim me nxënësit e “Gjimnazit Rrëshen” organizoi një marshim me pankarta nëpër rrugët e qytetit duke shpërndarë fletëpalosje, me qëllim sensibilizimin e qytetarëve nën moton “Thuaj Stop Trafikimit”. windows 10 enterprise lizenz kaufen

Lexo të plotë
sqAlbanian

Windows 10 Kaufen Windows 10 Pro Office 2019 Kaufen Office 365 Lizenz Windows 10 Home Lizenz Office 2019 Home Business Kaufen windows office 365 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno

fethiye escort denizli escort denizli escort bayan diyarbakır escort diyarbakır escort bayan edirne escort edirne escort bayan erzincan escort erzincan escort bayan erzurum escort erzurum escort bayan gaziantep escort gaziantep escort bayan gümüşhane escort gümüşhane escort bayan hakkari escort hakkari escort bayan hatay escort hatay escort bayan ığdır escort ığdır escort bayan ısparta escort ısparta escort bayan istanbul escort istanbul escort bayan izmir escort izmir escort bayan karabük escort karabük escort bayan kars escort kars escort bayan kastamonu escort kastamonu escort bayan kilis escort kilis escort bayan kırıkkale escort kırıkkale escort bayan www.escortperl.com
istanbul evden eve nakliyat
istanbul ofis tasima


manavgat escort
manavgat escort bayan
belek escort
manavgat escort


seks hikaye
sex hikaye
bodrum escort
alanya escort
sex hikaye

ankara escort

ankara escort

Tempobet
kartal moto kurye
escort izmir
izmir escort
izmir escort bayan