Muaj: Shkurt 2016

Njoftim për vend të lirë pune, Nr 3

 • Publikuar më 29 Shkurt, 2016
 • 0

______________________________ _____________________________________                                                 REPUBLIKA E SHQIPËRISË                                                      BASHKIA MIRDITË                                                                                                                                         Nr.____prot                                                                                        Datë ___/___/2016                                               Njoftim për vend të lirë pune                    “Plotësim vendi të lirë pune  në kategorinë  e ulët drejtuese”                                                ( Levizje paralele )   Në zbatim të Ligjit nr.152/2013, datë 30.05.2013 “Për nëpunësin  civil”,  i ndryshuar,  Kreu V – “Lëvizja paralele …

Lexo të plotë

Njoftim për vend të lirë pune nr 2

 • Publikuar më 29 Shkurt, 2016
 • 0

_______________________________ _____________________________________                                                REPUBLIKA E SHQIPËRISË                                                     BASHKIA MIRDITË                                                                                                                                         Nr.____prot                                                                                     Datë ___/___/2016                                               Njoftim për vend të lirë pune.                          “Plotësim vendi të lirë pune  në kategorinë  e ulët drejtuese”                                               ( Ngritje në detyrë )   Në zbatim të Ligjit nr.152/2013, datë 30.05.2013 “Për nëpunësin  civil”,  i ndryshuar,  Kreu V – “Lëvizja …

Lexo të plotë

Mirënjohje për kampionin e Europës në Kikboks, mirditorin KRISTIAN PRENGA dhe legjenden e Boksit ISMAIL KETA

 • Publikuar më 25 Shkurt, 2016
 • 0

Kliko per te pare kroniken nga TV-Report. Qindra qytetarë të Mirditës, nga të gjitha moshat kanë tejmbushur sot sallën e Qendrës Kulturore të Mirditës, për t’u përshëndetur me Kampionët, djalin mirditas Kristian Prenga, dhe vëllezërit Ismail e Gjetan Keta, që përmes sportit emocional Kikboks dhe Boks, i kanë dhënë emër të nderuar jo vetëm trevave …

Lexo të plotë

Akademi përkujtimore me rastin e 70 vjetorit të rënies së mësuesit të Popullit, Ndrecë Ndue Gjoka

 • Publikuar më 17 Shkurt, 2016
 • 0

Me rastin e 70 vjetorit të rënies së Mësuesit të Popullit Ndrecë Ndue Gjoka, një nga figurat më të ndritura në historinë e arsimit shqiptar, mësuesit unikal në Shqiperi e Ballkan, siç e cilësojnë studiues të figurës së tij në Shqipëri dhe në Kosovë, Bashkia  Mirditë  organizoi sot më 17 shkurt një aktivitet të zgjeruar …

Lexo të plotë

Nisin aktivitetet për 70 vjetorin e Ndrecë Ndue Gjokës

 • Publikuar më 16 Shkurt, 2016
 • 0

-Ditë kulturore në Fanë, vendlindjen e Mësuesit të Popullit- Nën organizimin e Bashkisë Mirditë, kanë nisur sot veprimtaritë me rastin e 70 vjetorit të rënies së Mësuesit të Popullit, Ndrecë Ndue Gjoka. Dita e pare nisi me një dimension të gjerë kulturor, i cili u organizua në vendlindjen e Mësuesit të Popullit, në Fanë, ku …

Lexo të plotë

Njoftim per vend te lire pune. Nr 1.

 • Publikuar më 06 Shkurt, 2016
 • 0

__________________________________ ____________________________                                              REPUBLIKA E SHQIPËRISË                                               BASHKIA MIRDITE                                                 …

Lexo të plotë

Paketa fiskale, dëgjesë publike për të marrë mendime dhe sygjerime para aktit final të miratimit të saj.

 • Publikuar më 05 Shkurt, 2016
 • 0

Për të pasur një perceptim sa më të qartë për sa i përket procesit të miratimit të Paketës Fiskale, e cila do të j etë kyç për një zhvillim të qëndrueshëm dhe ivestime publike, Kryetari i Bashkisë z. Ndrec Dedaj  ka bërë prezent projekt idenë përpara një publiku të gjerë, ku pjesmarrës më së shumti …

Lexo të plotë

Konkurim i hapur për stemën e Bashkisë Mirditë.

 • Publikuar më 03 Shkurt, 2016
 • 0

Para nje komisioni të vëmendshëm dhe elitar, te shpallur me urdhër të kryebashkiakut Ndrec Dedaj, në një takim të hapur për publikun, te interesuarit për stemen e re te Bashkisë Mirditë, shpalosen modelimet e tyre, të shoqëruara me spjegime të detajuara. Ishte një nga konkurimet më transparente deri me tash, por dhe me një angazhim …

Lexo të plotë

Fillon mbjellja e 1500 fidanëve të akacies në afërsi të Repsit. Të pranishëm Zv/Kryeministri Niko Peleshi dhe ministri Lefter Koka.

 • Publikuar më 03 Shkurt, 2016
 • 0

  Lugina e Fanit në Mirditë sëshpejti do të ridimensionohet përsa i përket përmbajtjes së pyllëzimit në faqet e maleve të saj. Situata e rëndë që prezantohet prej shumë vitesh, ka bërë që qeveria të kthejë vemendjen nga këto male. Në këtë kuadër, prej ditës së sotme ka filluar aksioni për mbjelljen e 1500 fidanëve …

Lexo të plotë
sqAlbanian

Windows 10 Kaufen Windows 10 Pro Office 2019 Kaufen Office 365 Lizenz Windows 10 Home Lizenz Office 2019 Home Business Kaufen windows office 365 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno

fethiye escort denizli escort denizli escort bayan diyarbakır escort diyarbakır escort bayan edirne escort edirne escort bayan erzincan escort erzincan escort bayan erzurum escort erzurum escort bayan gaziantep escort gaziantep escort bayan gümüşhane escort gümüşhane escort bayan hakkari escort hakkari escort bayan hatay escort hatay escort bayan ığdır escort ığdır escort bayan ısparta escort ısparta escort bayan istanbul escort istanbul escort bayan izmir escort izmir escort bayan karabük escort karabük escort bayan kars escort kars escort bayan kastamonu escort kastamonu escort bayan kilis escort kilis escort bayan kırıkkale escort kırıkkale escort bayan www.escortperl.com
istanbul evden eve nakliyat
istanbul ofis tasima


manavgat escort
manavgat escort bayan
belek escort
manavgat escort


seks hikaye
sex hikaye
bodrum escort
alanya escort
sex hikaye

ankara escort

ankara escort

Tempobet
kartal moto kurye
escort izmir
izmir escort
izmir escort bayan