izmir escort
izmir escort
hd porno
porno
1xbetm.info hipas.info wiibet.com mariobet giriş restbetcdn.com

vdcasino

otohocasi.com acilkredilazim.net yenikadinmodasi.com paraveyatirim.com klassifilm.com saglikpasaji.org otomobilkampanyalari.org bankakredinotu.org hitfilmindirizle.org seslisexhikayeleri.net kolayyemektariflerin.com
mobil porno
mature porno
Muaj: Janar 2017

Këshilli i Bashkisë miraton buxhetin për vitin 2017

  • Publikuar më 25 Janar, 2017
  • 0

Pas një sërë diskutimesh dhe ballafaqimesh me grupet e interesit, specialistë të fushave të ndryshme, shoqërinë civile, komisionin këshillimor qytetar dhe kalimin e tij në komisionin e ekonomisë etj, projekt-buxheti për vitin 2017 iu paraqit Këshillit të bashkisë Mirditë duke marë miratimin në shumicë absolute votash të antarëvë të këshillit. Në mbledhjen e sotme, më …

Lexo të plotë

Bashkia Mirditë, së shpejti me Planin e Përgjithshëm Vendor

  • Publikuar më 21 Janar, 2017
  • 0

Gjatë takimit me Ministren e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni, 7 kryetareve të bashkive përfituese u është bërë me dije se këtë vit do të mbështeten nga qeveria për Hartimin e Planit të Përgjithshëm, Vendor. Kësisoj falë mbështetjes së qeverisë, Bashkia Mirditë do të ketë të hartuar instrumentin që do t’i japë frymëmarrje investimeve dhe do …

Lexo të plotë

Projekt – Buxheti për 2017-n diskutohet nga Komisioni Qytetar

  • Publikuar më 18 Janar, 2017
  • 0

Projekt – buxheti i bashkisë Mirditë për vitin 2017, kaloi sot në një “sitë” mendimesh, vërejtjesh dhe propozimesh konkrete edhe nga Komisioni Këshillimor Qytetar  Vendor i ngritur me vendimin e Kryetarit të Bashkisë dhe i përbërë nga qytetarë të angazhuar e të spikatur në fusha të ndryshme të jetës social-ekonomike të Mirditës, donatorë vullnetarë, drejtues …

Lexo të plotë

Realizohet projekti për foni profesionale në Pallatin e Kulturës

  • Publikuar më 12 Janar, 2017
  • 0

  Përmes Fondacionit për Zhvillimin e Mirditës është mundësuar sistemi-audio profesionale e tipit Dynakord me fuqi të instaluar prej 5000 wat, çka mundëson komoditet të plotë teknik për koncertet dhe veprimtaritë  e  ndryshme live, apo të tjera në sallën e koncerteve të pallatit të Kulturës. Ishte një nga mungesat thelbësore ,  që u plotësu falë …

Lexo të plotë

Rëndohet situata nga kushtet atmosferike, Bashkia mban nën kontroll situatën.

  • Publikuar më 08 Janar, 2017
  • 0

  Nisur nga përkeqësimi i kushteve të motit në gjithë territorin e vendit, situata e njëjtë është paraqitur edhe në Bashkinë Mirditë. Reshjet e dëborës me intensitet të lartë, dhe temperaturat e ulta kanë përfshirë gjithë krahinën, sidomos njësitë administrative Fan, ku dëbora ka arritur trashësinë 50-70 cm. Nisur nga kjo situatë janë të bllokuara …

Lexo të plotë
Porno Gratuit Porno Français Adulte XXX Brazzers Porn College Girls Film érotique Hard Porn Inceste Famille Porno Japonais Asiatique Jeunes Filles Porno Latin Brown Femmes Porn Mobile Porn Russe Porn Stars Porno Arabe Turc Porno caché Porno de qualité HD Porno Gratuit Porno Mature de Milf Porno Noir Regarder Porn Relations Lesbiennes Secrétaire de Bureau Porn Sexe en Groupe Sexe Gay Sexe Oral Vidéo Amateur Vidéo Anal
sqAlbanian

Windows 10 Kaufen Windows 10 Pro Office 2019 Kaufen Office 365 Lizenz Windows 10 Home Lizenz Office 2019 Home Business Kaufen windows office 365 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno
istanbul evden eve nakliyat
istanbul ofis tasima


manavgat escort
manavgat escort bayan
belek escort
manavgat escort


seks hikaye
sex hikaye
bodrum escort
alanya escort
sex hikaye

ankara escort

ankara escort

kartal moto kurye
escort izmir
izmir escort
izmir escort bayan
casino siteleri canlı bahis siteleri kaçak iddaa
gaziantep escort bayan
mersin escort
isveçbahis güvenilir mi isveçbahis şikayet isveçbahis lisans isveçbahis güncel giriş adresi isveçbahis hakkında isveçbahis mobil isveçbahis ödeme yapıyor mu isveçbahis isveçbahis adres isveçbahis giriş