Muaj: Shkurt 2017

Ministrja e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni dhe Kryetari i Bashkise Ndrec Dedaj, inspektojne punimet dhe njoftojne investime te reja te rendesishme

 • Publikuar më 28 Shkurt, 2017
 • 0

-Bashkia Mirditë është shpallur fituese nga Komiteti i Zhvillimit të Rajoneve edhe për zgjatimin e Unazës së qytetit Rrëshen, me vlerë 150 milionë lekë, duke  çuar në 4 numrin e projekteve të përfituara, që prej vitit 2014..- Ministrja e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni, në një vizitë pune në qytetin e Rrëshenit, sëbashku me kryetarin e …

Lexo të plotë

Bashkia Mirditë kremton 100 vjetorin e Abat Prend Doçi

 • Publikuar më 23 Shkurt, 2017
 • 0

Me rastin e 100 Vjetorit të vdekjes së Abat Prend Doçit (22 shkurt 1917), bashkia Mirditë nën kujdesin e drejtpërdrejtë të kryetarit të saj z. Ndrec Dedaj, organizoi Përkujtimore në formën e një veprimtarie të larmishme, që niste me ekspozitën për veprimarinë e Abatit të famshëm në tre kontinente, ekspozitë nga pinjollët e derës së …

Lexo të plotë

Ndërtimi i fabrikës së pasurimit të bakrit, dëgjesë publike me banorët e Spaçit dhe grupe interesi

 • Publikuar më 21 Shkurt, 2017
 • 0

Ashtu sic ishte komunikuar më herët, Ministria e Mjedisit në bashkëpunim me pushtetin vendor, dhe kompaninë “TETE ALBANIA”organizuan ditën e sotme në ambientet e Autogrillës “Nbt-Oil”, Reps – Mirditë, një takim të zgjeruar të Konsultimit me Publikun me qëllim prezantimin e projektit të investimit në minierën, dhe fabrikën e pasurimit Spaç. Prezantimi i këtij projekti …

Lexo të plotë

Ftese per konsultim me publikun, për ndikimin në mjedis, në kuadër të ndërtimit të fabrikës së pasurimit të bakrit në Spaç

 • Publikuar më 17 Shkurt, 2017
 • 0

Të martën datë: 21.02.2017, ora 11:00, në ambjentet e Autogrillës “Nbt-Oil”, Reps, Mirdite. Sëshpejti në minierën e Spaçit do të fillojë procesi i rivënies në punë të saj. Në fazat përgatitore është përcaktuar edhe komunikimi me qytetarët, për sa i përket ndikimit në mjedis gjatë ndërtimit dhe vënies në punë të objektit  “Impjant për ndarjen …

Lexo të plotë

Rrëshen, emërtohet “Rruga Musine Kokalari”

 • Publikuar më 09 Shkurt, 2017
 • 0

-Në 100 vjetorin e Lindjes se politikanes dhe shkrimtares së njohur  disidente –   Bashkia Mirditë organizoi veprimtari shumdimensionale  me rastin e 100 vjetorit te Lindjes së shkrimtares dhe politikanes disidente, Musine Kokalari, më datë  9 shkurt 2017 ne Rrëshen. Në fillim të këtij eventi në prani të qindra qytetarëve, studiues, përfaqësues të dioqezës dhe …

Lexo të plotë

Një pjesë e shëtitores së re, merr emrin “Musine Kokalari” si dhe jepet miratimi për shembjen e ish-godinës së komitetit ekzekutiv

 • Publikuar më 04 Shkurt, 2017
 • 0

Këshilli i Bashkisë  Mirditë i mbledhur të premten më datë 3 shkurt 2017,  ka marrë në shqyrtim  dy projket – vendime, të cilat i ka miratuar me votë unanime të të pranishmëve. Pika e parë e rendit të ditës kishte të bënte me miratimin ne parim të prishjes së pasurisë nr.2/12 (ish- komiteti ekzekutiv) zona …

Lexo të plotë
sqAlbanian

Windows 10 Kaufen Windows 10 Pro Office 2019 Kaufen Office 365 Lizenz Windows 10 Home Lizenz Office 2019 Home Business Kaufen windows office 365 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno

fethiye escort denizli escort denizli escort bayan diyarbakır escort diyarbakır escort bayan edirne escort edirne escort bayan erzincan escort erzincan escort bayan erzurum escort erzurum escort bayan gaziantep escort gaziantep escort bayan gümüşhane escort gümüşhane escort bayan hakkari escort hakkari escort bayan hatay escort hatay escort bayan ığdır escort ığdır escort bayan ısparta escort ısparta escort bayan istanbul escort istanbul escort bayan izmir escort izmir escort bayan karabük escort karabük escort bayan kars escort kars escort bayan kastamonu escort kastamonu escort bayan kilis escort kilis escort bayan kırıkkale escort kırıkkale escort bayan www.escortperl.com
istanbul evden eve nakliyat
istanbul ofis tasima


manavgat escort
manavgat escort bayan
belek escort
manavgat escort


seks hikaye
sex hikaye
bodrum escort
alanya escort
sex hikaye

ankara escort

ankara escort

Tempobet
kartal moto kurye
escort izmir
izmir escort
izmir escort bayan