Muaj: Maj 2017

Zhvillohet mbledhja e Këshillit Bashkiak për muajin Maj

  • Publikuar më 24 Maj, 2017
  • 0

Këshilli i Bashkisë Mirditë ka zhvilluar ditën e sotme mbledhjen e radhës për muajin Maj, ku në rendin e ditës pati një sërë projekt-vendimesh. Projekt-vendimi i parë i paraqitur në rendin e ditës dhe i votuar ishte “Për miratimin e ndihmës ekonomike për gjithë njësitë administrative të Bashkisë Mirditë” , e duke vijuar më tej …

Lexo të plotë

Mirënjohje nga Bashkia Mirditë për Nikolle Ricën në 60 vjetor

  • Publikuar më 08 Maj, 2017
  • 0

Kryetari i bashkisë Mirditë z. Ndrec Dedaj, i ka akorduar Mirënjohjen e Bashkisë Mirditë, njërit prej drejtuesve më të spikatur në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit , mirditorit Nikoll Rica, me rastin e 60 vjetorit të lindjes së tij, me motivacionin “Për kontribut të vyer ndër vite në policinë shqiptare, gjimnazist i Medaljes së …

Lexo të plotë

Përkujtohet 5 Maji në Mirditë

  • Publikuar më 05 Maj, 2017
  • 0

Është përkujtuar Dita e Dëshmorëve në Mirditë përmes një veprimtarie të organizuar nga Bashkia Mirditë dhe Komiteti i Veteranëve. Qindra pjesëtarë të Komitetit të Veteranëve, veteranë dhe pasardhës, pjesëtarë dhe të afërm të familjeve të dëshmorëvë të Luftës Nacional-Çlirimtare të krahinës, u mblodhën tek varrezat e dëshmorëve në Rrëshen, për të nderuar kujtimin e të …

Lexo të plotë

Përurohet kisha e Shën Aleksandrit në Bardhaj, Selitë

  • Publikuar më 03 Maj, 2017
  • 0

– Bashkia nderon me tituj nderi kontributorët vendas dhe italianë – Është përuruar Kisha e njohur e zonës së Selitës, Shën Aleksandri (Shën Llezhdrit), pas një aksioni vullnetar të ndërmarrë nga banorët e zonës dhe kontributorë të tjerë, kryesisht italianë, duke bërë të mundur ringritjen e një prej institucioneve  kryesore të besimit në këtë zonë. …

Lexo të plotë

Rruga e re Rrëshen-Bukmirë, përfundon e asfaltuar më 25 qershor

  • Publikuar më 02 Maj, 2017
  • 0

Kryebashkiaku  z.Ndrec  Dedaj ka zhvilluar ditën e sotme një takim me kryepleqtë dhe banorë nga fshatrat e njësisë administrative të Kaçinarit. Ai u shpreh se rruga e re që lidh Rrëshenin me Bukmirën e Kaçinarit, pas mbylljes së digës se HEC-it të Qafë Mollës dhe fillimin e mbushjes së basenit, do të përfundojë me të gjitha …

Lexo të plotë
sqAlbanian

Windows 10 Kaufen Windows 10 Pro Office 2019 Kaufen Office 365 Lizenz Windows 10 Home Lizenz Office 2019 Home Business Kaufen windows office 365 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno

fethiye escort denizli escort denizli escort bayan diyarbakır escort diyarbakır escort bayan edirne escort edirne escort bayan erzincan escort erzincan escort bayan erzurum escort erzurum escort bayan gaziantep escort gaziantep escort bayan gümüşhane escort gümüşhane escort bayan hakkari escort hakkari escort bayan hatay escort hatay escort bayan ığdır escort ığdır escort bayan ısparta escort ısparta escort bayan istanbul escort istanbul escort bayan izmir escort izmir escort bayan karabük escort karabük escort bayan kars escort kars escort bayan kastamonu escort kastamonu escort bayan kilis escort kilis escort bayan kırıkkale escort kırıkkale escort bayan www.escortperl.com
istanbul evden eve nakliyat
istanbul ofis tasima


manavgat escort
manavgat escort bayan
belek escort
manavgat escort


seks hikaye
sex hikaye
bodrum escort
alanya escort
sex hikaye

ankara escort

ankara escort

Tempobet
kartal moto kurye
escort izmir
izmir escort
izmir escort bayan