Muaj: Gusht 2017

Bashkia Mirditë nderon me “Stemën e Artë” Ipeshkvin Cristoforo Palmieri  

  • Publikuar më 29 Gusht, 2017
  • 0

  Pas meshës së fundit të tij në 24 vite dhe ardhjes së Ipeshkvit të ri të Dioqezës Rrëshen, i emëruar nga Papa Francesku këto ditë, Kryetari i Bashkisë Mirditë, z.Ndrec Dedaj nderoi  me “Stemën e Artë” të kësaj bashkie, ipeshkvin Monsinjor Cristoforo Palmieri, i cili mbaroi shërbimin e tij meshtarak, me motivacionin  “Për kontribut të …

Lexo të plotë

Mbillen 100 pemë në zonën e Kroit të Bardhë

  • Publikuar më 23 Gusht, 2017
  • 0

100 fidanë të llojit bredh janë mbjellë në zonën e Kroit të Bardhë, përmes një bashkëpunimi mes Girls Scouts Rrëshen, Bashkisë Mirditë dhe subjektit privat “Blaçi Energy”. Vajzat e “Girl Scouts Rrëshen” organizuan gjithashtu një kamp në zonën e Kroit të Bardhë ku morën pjesë 25 vajza, 10 vullnetarë shqiptarë, dy prindër dhe një infermiere. …

Lexo të plotë
sqAlbanian

Windows 10 Kaufen Windows 10 Pro Office 2019 Kaufen Office 365 Lizenz Windows 10 Home Lizenz Office 2019 Home Business Kaufen windows office 365 satın al follower kaufen instagram follower kaufen porno

fethiye escort denizli escort denizli escort bayan diyarbakır escort diyarbakır escort bayan edirne escort edirne escort bayan erzincan escort erzincan escort bayan erzurum escort erzurum escort bayan gaziantep escort gaziantep escort bayan gümüşhane escort gümüşhane escort bayan hakkari escort hakkari escort bayan hatay escort hatay escort bayan ığdır escort ığdır escort bayan ısparta escort ısparta escort bayan istanbul escort istanbul escort bayan izmir escort izmir escort bayan karabük escort karabük escort bayan kars escort kars escort bayan kastamonu escort kastamonu escort bayan kilis escort kilis escort bayan kırıkkale escort kırıkkale escort bayan www.escortperl.com
istanbul evden eve nakliyat
istanbul ofis tasima


manavgat escort
manavgat escort bayan
belek escort
manavgat escort


seks hikaye
sex hikaye
bodrum escort
alanya escort
sex hikaye

ankara escort

ankara escort

Tempobet
kartal moto kurye
escort izmir
izmir escort
izmir escort bayan