Ditë: 29 Gusht, 2017

Bashkia Mirditë nderon me “Stemën e Artë” Ipeshkvin Cristoforo Palmieri  

  • Publikuar më 29 Gusht, 2017
  • 0

  Pas meshës së fundit të tij në 24 vite dhe ardhjes së Ipeshkvit të ri të Dioqezës Rrëshen, i emëruar nga Papa Francesku këto ditë, Kryetari i Bashkisë Mirditë, z.Ndrec Dedaj nderoi  me “Stemën e Artë” të kësaj bashkie, ipeshkvin Monsinjor Cristoforo Palmieri, i cili mbaroi shërbimin e tij meshtarak, me motivacionin  “Për kontribut të …

Lexo të plotë
sqAlbanian
sqAlbanian

Windows 10 Kaufen Windows 10 Pro Office 2019 Kaufen Office 365 Lizenz Windows 10 Home Lizenz Office 2019 Home Business Kaufen Windows 10 Lisans Office 2019 Mac Satın Al